Firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe istnieje od 1988 roku. Już ponad 30 lat dostarczamy Klientom rozwiązania spełniające ich potrzeby - bezpieczne, funkcjonalne i nowoczesne. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem i jednym z wiodących producentów systemów ogrodzeniowych. Tworzymy produkty innowacyjne ze świadomością współczesnych trendów i stylistyk, dobrze odpowiadające na potrzeby użytkowników.

Nasze początki związane były z produkcją siatki ogrodzeniowej. Stopniowo rozszerzaliśmy asortyment, reagując na rosnące potrzeby rynku. Wiedza, zdobyte doświadczenia i wdrożone zaawansowane technologie pozwoliły nam stworzyć Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe - linię produktów będącą synonimem jakości, funkcjonalności i prestiżu. Proponując kolejne innowacje w zakresie wzornictwa wprowadziliśmy do sprzedaży Modułowe Ogrodzenia Frontowe, które dają Klientom możliwość samodzielnej konfiguracji i dobrze sprawdzają się  w zabudowie tradycyjnej i nowoczesnej.

Zadbaliśmy również  o naszych Klientów, by  w zróżnicowanej i szerokiej ofercie firmy znalazły się produkty, które oprócz tego, że stanowią swoistą wizytówkę posesji, spełniły także pokładane w nich oczekiwania użytkowe. Jesteśmy prekursorem  i jako pierwsi na polski rynek wprowadziliśmy wielofunkcyjny modułu Centerbox oraz inteligentne oświetlenie ogrodzenia i ogrodu system Led, którego sterowanie odbywa się za pomocą wygodnych i nowatorskich systemów Smart Fence i Smart Light.

W codziennej pracy najważniejszy jest dla nas Klient - pragniemy, aby korzystanie z naszych ogrodzeń było dla niego wygodą, przyjemnością i powodem do dumy. Utrzymywanie pozytywnych relacji opartych na zaufaniu traktujemy jako standard działania, dzięki któremu cieszymy się na rynku opinią niezawodnego i uczciwego partnera, a nasza marka to symbol wysokiej jakości. Współpracując z nami wybierasz markę, za którą stoi doświadczenie, innowacyjne technologie produkcji oraz ekologiczne myślenie o zasobach.