Firma Plast - Met Systemy Ogrodzeniowe w Trzebnicy istniejąca od 1988 roku, specjalizująca się w produkcji ogrodzeń frontowych, przemysłowych, lamp LED oraz modułów Smart Fence poszukuje kandydata na stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy : Trzebnica, ul. Milicka 34

Zadania:

a. układanie, pakowanie gotowych wyrobów

b. spinanie elementów ogrodzeniowych

c. czyszczenie powierzchni, odtłuszczanie

d.  zakładanie elementów do malowania, ściąganie elementów

e. wyginanie paneli

f. zakładanie drutu na wrzutniki, prostowanie

g. czyszczenie, szlifowanie, wiercenie słupków, gwintowanie

h. prace przy obsłudze komory śrutowniczej – wydmuchiwanie przy użyciu sprężonego powietrza resztek ścierniwa z elementów ogrodzeniowych.

Wymagania:

- samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiązanie problemów

- umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (w granicach 4.000 do 5.500 brutto)

Dodatkowo prosimy o przesłanie CV z dołączoną klauzulą:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Plast - Met Systemy Ogrodzeniowe Sp. z o.o., Sp. K z siedzibą: 55-100 Trzebnica ul. Milicka 34. Dane osobowe przetwarzane będą  na podstawie art. 6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) „

 

Złożenie aplikacji jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych. W przypadku braku zgody na przetwarzanie danych prosimy o nie składanie aplikacji.

 

Realizując obowiązek wynikający z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, uprzejmie informujemy iż:

1.Administratorem danych pozyskanych w wyniku odpowiedzi na powyżej zmieszczone ogłoszenie  rekrutacyjne  jest Plast- Met Systemy Ogrodzeniowe Sp. z o.o., Sp. K w Trzebnicy z siedzibą w 55-100 Trzebnica, ul. Milicka 41. Kontakt z administratorem jest możliwy za pomocą maila na adres:  kadry@plast-met.pl lub w formie papierowej.

2. Dane osobowe uzyskane w wyniku odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie będą przetwarzane w celu zatrudnienia w Plast - met systemy ogrodzeniowe Sp. z o.o., Sp. k  na stanowisko pracownik produkcji

3. Dane będą przetwarzane do czasu zawarcia umowy o pracę z wybranym kandydatem do pracy.

4. Dane osób niewybranych w procesie rekrutacyjnym dotyczącym zatrudnienia w wyniku niniejszego ogłoszenia rekrutacyjnego nie będą dalej przetwarzane i zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiający ich wtórne pozyskanie.

5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest dział kadr oraz kadra zarządzająca Spółki.

6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem (zgodnie z art. 15-20 RODO). Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy kadry@plast-met.pl

7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż
   przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r., Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.