CENTERBOX

Centerbox to nowatorskie rozwiązanie zarządzające ogrodzeniem. Ten wielofunkcyjny moduł o kształcie prostopadłościennego słupka, którego projekt powstał na podstawie wieloletnich doświadczeń, idealnie definiuje misję firmy. Wprowadziliśmy to rozwiązanie jako pierwsi i stanowiło ono odpowiedź na potrzeby naszych Klientów. Centerbox stanowi jednostkę zarządzającą połączoną z domem – to najważniejszy element ogrodzenia, którego obecność na posesji jest niezbędna.

Konstrukcja została podzielona na trzy strefy, z których każda pełni inną funkcję. W górnej jest miejsce na zestaw domofonowy, środkowa została przeznaczona na przesyłki listowe, natomiast w dolnej umieszczono centralę sterującą z elementami zasilania systemu, które są łatwo dostępne dla serwisanta. Stalowa obudowa modułu zwiększa odporność na warunki atmosferyczne zespołów elektronicznych.

Centerbox charakteryzuje się spójnym i przemyślanym designem dostosowanym do naszych ogrodzeń, jest zabezpieczony antykorozyjnie i dodaje posesji nowoczesności oraz prestiżu. Na stalowej powierzchni modułu zostało przygotowane specjalne miejsce, które można dowolnie zagospodarować np. umieszczając tam numer posesji. Dzięki specjalnej konstrukcji, wewnętrzne elementy nie zostaną naruszone poprzez montaż dodatków.