OGRODZENIA  ALUMINIOWE SODALIT - wykonane są w całości z profili aluminiowych, charakteryzują się lekką konstrukcją, co w  połączeniu z oferowanym stopniem przezierności gwarantuje solidną barierę ochronną dla posesji. Przęsła mogą być osadzone na murkach lub bezpośrednio na fundamencie. To doskonałe i nowoczesne rozwiązanie sprawdza się zarówno na prywatnych posesjach oraz inwestycjach przemysłowych. W swojej ofercie proponujemy dwa typy rozwiązań SODALIT AL 1 oraz SODALIT AL 2.

CECHY SODALIT AL 1: optyczna lekkość konstrukcji, żywotność  modułu uzyskana dzięki przenikaniu przez profil podstawy aluminiowej,  podwójne mocowanie profili pionowych do aluminiowej podstawy, stopień przezierności pionowych profili w rozstawie co 60 i 80 mm, modułowa konstrukcja, prosty montaż modułów - 4 punkty mocowania, ruchome elementy ogrodzenia tj.: furtki i bramy zabezpieczone statycznie poziomym profilem stabilizującym, konstrukcja umożliwiająca szybkie odprowadzenie wilgoci. 

 

    

CECHY SODALIT AL 2 : system o bardzo dobrych właściwościach statycznych, które bardzo dobrze sprawdzają się w ogrodzeniach powyżej 1500 mm, konstrukcja modułów uniemożliwia gromadzenia się wody w profilach, system nie wymaga fundamentu monolitycznego pod ogrodzeniem, punktowe fundamentowanie modułów na słupkach nie wyróżniających się od frontu ogrodzenia, przezierność między profilami 60 mm,modułowa konstrukcja.

   

MALACHIT AL 100 charakteryzuje się wysoką jakością i precyzją wykonania. Model ten jest nowoczesny i minimalistyczny. Wyjątkowa estetyka wykonania ogrodzeń aluminiowych dopasowana do stylistyki budynku może nadać całości posesji spójny charakter. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, nie opieramy się na schematach wymiarowych. Monotonię ogrodzenia można złagodzić stosując betonowe ogrodzenie lub murowane słupy. Dużą rolę mogą też odegrać rośliny, wspinające się pnącza, a także niewymagające krzewy
posadzone przed ogrodzeniem, które sprawią, że przestrzeń będzie bardziej przyjazna i tworzyć może ładne tło ogrodowej kompozycji.
W ogrodzeniu MALACHIT AL 100 istnieje możliwość zwiększenia odstępów, pomiędzy poziomymi profilami. Dzięki temu jest to doskonała propozycja dla, wymagających klientów szukających indywidualizm. 

   

TRAWERTYN AL 200 charakteryzuje się wysoką jakością i precyzją wykonania. Model ten jest nowoczesny i minimalistyczny. Wyjątkowa estetyka wykonania ogrodzeń aluminiowych dopasowana do stylistyki budynku może nadać całości posesji spójny charakter. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, nie opieramy się na schematach wymiarowych. Jako niestandardowe rozwiązania,łączymy ze sobą profile poziome. Uzyskujemy dzięki temu całkowicie nieprzezierne ogrodzenie. TRAWERTYN AL 200 to także doskonała propozycja
dla tych, którzy poszukują ciekawych rozwiązań kolorystycznych np. stosując sublimację tylko na wybranych profilach.